Profesjonalny serwis oKien i drzwi Salon sprzedaży okien i drzwi Sklep internetowy
Adres salonu STOL-KAM salon sprzedaży Bielańska 4, 00-085 Warszawa tel/fax. 22 828 23 66, kom. 600 424 740

SALON SPRZEDAŻY

OKNA DRZWI PARAPETY

Wybierz do swojego domu to, co podkreśli jego estetykę i pomoże w osiągnięciu niebywałej funkcjonalności. Przekonaj się, że dla Twojej satysfakcji świetna jakość została połączona z doskonałą ceną.

Podane ceny są cenami netto, nie zawierają podatku VAT (8% przy montażu, 23% przy sprzedaży)

Pomiar i wycena GRATIS!
Pomiar i wycena GRATIS!

Sprzedaż okien

Rodzje okien w sprzedaży

W naszym Salonie mamy zaszczyt zaprezentować Państwu wyjątkowe pod każdym względem:

  • okna drewniane firmy Witraż - zobacz
  • okna plastikowe firmy Dobroplast - zobacz
  • okna plastikowe firmy Abakus - zobacz

Mimo zastosowania odmiennych materiałów obydwie firmy produkują okna, które są w stanie zaspokoić nawet najbardziej wygórowane wymagania w zakresie estetyki, bezpieczeństwa i niezawodności. Na specjalne życzenie klienta obydwie firmy podejmą się realizacji nietypowych zamówień.

Okna drewniane

Okna drewniane firmy Witraż mogą mieć różne kolory, rozmiary i różne sposoby otwierania (rozwierne, rozwierno-uchylne i uchylne), dzięki czemu klient ma wręcz nieograniczony wybór. Ponadto okna firmy Witraż występują zarówno z zaokrąglonymi jak i z klasycznymi listwami. Biorąc pod uwagę ilość skrzydeł w oknie, w ofercie znajdują się okna: jednoskrzydłowe, dwukwaterowe i trzykwaterowe. Także okna balkonowe mogą być jednoskrzydłowe, dwukwaterowe i trzykwaterowe. Z mniej typowych na rynku okien można wymienić okna dwurzędowe, okna otwierane na zewnątrz i okna przesuwne w zakresie góra-dół.

Okna plastikowe

Jesteśmy dystrybutorem wysokiej jakości okien firmy Abakus. Wieloletnie doświadczenie w produkcji okien plastikowych wykonanych z PVC, tysiące zadowolonych klientów, nowatorskie technologie, szeroka oferta, w której każdy znajdzie coś dla siebie - to właśnie firma Abakus.

Okna te produkowane są w trzech systemach Abakus bluEnergy, Abakus Energy oraz Abakus Standard. Niezależnie od systemu, oferowane przez nas okna firmy Abakus są najwyższej jakości, wytrzymałe, stabilne, szczelne i energooszczędne, o wysokich parametrach termoizolacyjnych oraz akustycznych.

Okna Abakus są bezpieczne i niezawodne, a także estetyczne. Zastosowane przy ich produkcji nowoczesne technologie gwarantują unikalną jakość produktów. Dzięki profesjonalnym liniom okleinowym, oferowane przez nas okna firmy Abakus, dostępne są w ogromnej palecie barw.

Nasi partnerzy

Przewiń w lewoPrzewiń w prawo

Projekt UE

Aby umożliwić Państwu usługi na najwyższym poziomie, ciągle szkolimy naszych pracowników oraz zaopatrujemy się w specjalistyczne maszyny do stolarki okiennej.

Certyfikat współfinansowania środków z unii europejskiej

Czy wiesz, że...

Okna i drzwi przyczyniają się w znacznym stopniu do wyglądu domu, dlatego warto, aby współgrały z wybraną stylistyką elewacji i aranżacją wnętrza, jednak w wyborze trzeba kierować się także i innymi zasadami. Zarówno okna jak i drzwi powinny spełniać bardzo wysokie wymagania techniczne i użytkowe. Muszą umożliwiać energooszczędność, być dźwiękochłonne, niezawodne i bezpieczne. Dokładnie takie produkty znajdziecie Państwo w naszym Salonie.

Zadzwoń: 22 828 23 66 lub 600 424 740 - czynne od 11.00 do 18.00

Zobacz jak dojechać do salonu

STOL-KAM sprzedaż okien, drzwi i parapetów

Bielańska 4

00-085 Warszawa

tel/fax. 22 828 23 66

kom. 600 424 740

Do góry