Profesjonalny serwis oKien i drzwi Salon sprzedaży okien i drzwi Sklep internetowy
Adres salonu STOL-KAM salon sprzedaży Bielańska 4, 00-085 Warszawa tel/fax. 22 828 23 66, kom. 600 424 740

SALON SPRZEDAŻY

OKNA DRZWI PARAPETY

Wybierz do swojego domu to, co podkreśli jego estetykę i pomoże w osiągnięciu niebywałej funkcjonalności. Przekonaj się, że dla Twojej satysfakcji świetna jakość została połączona z doskonałą ceną.

Podane ceny są cenami netto, nie zawierają podatku VAT (8% przy montażu, 23% przy sprzedaży)

Pomiar i wycena GRATIS!
Pomiar i wycena GRATIS!

Sprzedaż drzwi wewnętrznych

Drzwi Anbo

Drzwi ramiakowe

Skrzydła drzwiowe wykonane są z pełnych ramiaków MDF. Drzwi wyposażone są w trzy zawiasy dwuczopowe osadzone w masywnym pionowym ramiaku o grubości 40 mm, z możliwością regulacji w płaszczyźnie poziomej. Drzwi uszlachetnione są okleiną drewnopodobną SOFT 3D lub SOFT CPL.

 • SOFT 3D - drzwi o wyjątkowo solidnej konstrukcji, odporne na zarysowania. Zastosowano tu nową technologię oklejania SOFT, która polega na unikaniu widocznych miejsc połączeń okleiny.
 • SOFT CPL - wykorzystano tu technologię polegającą na oklejaniu powierzchni płaskiej i felcu drzwiowego laminatem CPL grubości 0,2 mm, odpornym na zarysowania i przetarcia, a także wysokie temperatury i promieniowanie UV. Dzięki temu te drzwi doskonale nadają się do pomieszczeń tzw. „trudnych”.

wyposażenie drzwi ramiakowych

wyposażenie drzwi ramiakowych

Kliknij aby powiększyć

galeria drzwi Ramiakowych

Galeria drzwi Ramiakowych

Kliknij aby przejść na galerię

Drzwi płytowe

Ramiak wykonany jest z płyty MDF, pokryty dwiema płytami HDF oklejonymi folią, z wypełnieniem stabilizującym - tzw. „plaster miodu”. Drzwi wykonane są w technologii SOFT lub STANDARD CPL.

 • SOFT 3D - łagodna, nowoczesna krawędź drzwi jest odporna na zarysowania i otarcia, a niewidoczne połączenia okleiny bardzo korzystnie wpływają na jakość i estetykę drzwi. W drzwiach zastosowano dodatkowy ramiak pionowy, który zwiększa ich trwałość.
 • STANDARD CPL - technologia polega na oklejaniu powierzchni płaskiej i felcu drzwiowego laminatem CPL grubości 0,2 mm. Laminat ten jest bardzo odporny na zarysowania, przetarcia i uderzenia, a także na wysokie temperatury i promieniowanie UV. Idealne do pomieszczeń tzw. „trudnych”.

wyposażenie drzwi płytowych

wyposażenie drzwi płytowych

Kliknij aby powiększyć

galeria drzwi Płytowych

galeria drzwi Płytowych

Ramiakowe i płytowe

Dodatkowo do drzwi ramiakowych i płytowych można dobrać osłonki aluminiowe na zawiasy, dostępne w różnych kolorach. W przypadku drzwi z przeszkleniami, w standardzie szyba hartowana mleczna. Do wyboru jest także zamek na klucz, wkładka patentowa, zamek łazienkowy lub oszczędnościowy. Skrzydła mogą mieć szerokość 60, 70, 80, 90 i 100 cm. Ościeżnice do drzwi mogą być regulowane (o zakresie regulacji od 80-100 do 300-320 mm) lub stałe, w rozmiarach 60, 70 80 lub 90 cm.

Do obydwu rodzai drzwi dostępne są systemy przesuwne naścienne lub chowane w ścianę, a także wahadłowe.

Drzwi płytowe wewnątrzlokalowe wejściowe

Drzwi o grubości 48 mm, bardzo trwałe, o doskonałych parametrach izolacji termicznej i akustycznej Rw=33dB. Dostępne w szerokości 80 lub 90 cm. Skrzydło w technologii SOFT, z uszczelką, wzmocnione stalowym płaskownikiem o grubości 5 mm, wypełnione płytą HOMALIGHT. Drzwi w standardzie wyposażone w:

 • trzy zawiasy dwuczopowe z regulacją
 • bolce antywyważeniowe
 • zamek dolny i górny trzybolcowy w systemie jednego klucza
 • szyld górny i klamkę SPACE
 • ościeżnicę stałą drewnianą z uszczelką
 • próg z drewna liściastego, lakierowany bezbarwnie

Dodatkowo drzwi mogą zostać wyposażone między innymi w:

 • próg aluminiowy
 • próg opadający
 • wizjer
 • regulowaną ościeżnicę

wyposażenie drzwi płytowych
wewnątrzlokalowych wejściowych

wyposażenie drzwi płytowych wewnątrzlokalowych wejściowych

Kliknij aby powiększyć

galeria drzwi
wewnątrzlokalowych - wejściowych

galeria drzwi wewnątrzlokalowych - wejściowych

Drzwi drewniane Barański

Drzwi wewnętrzne Barański to solidne, wysokiej jakości drzwi drewniane. Wykonane mogą być z drewna sosnowego, jesionowego lub dębowego. Dostępne są w wielu kolorach, a także w formie surowej, do samodzielnego wykończenia. Rama skrzydła wykonana jest z drewna klejonego warstwowo, dzięki czemu drzwi są odporne na wypaczenia i wytrzymałe. Skrzydło wypełnione jest wkładem z drewna, płyty MDF lub szkła. Całość obłożona jest dwustronnie okleiną naturalną o grubości 1,5 mm i barwiona bejcą w wybranym kolorze lub lakierem bezbarwnym. Na koniec drzwi malowane są bezbarwnym, odpornym na zarysowania lakierem poliuretanowym. Do wyboru jest kilka linii drzwi wewnętrznych: Classic, Modern, Soft i Retro. Istnieje również możliwość wykonania drzwi nietypowych według dowolnego projektu klienta.

Linia Classic

Drzwi linii Classic pasują do wnętrz klasycznych i eleganckich. Nadają pomieszczeniom ciepły, przyjazny klimat. Jest to wzornictwo tradycyjne, lecz bez przesadnie ciężkich zdobień. Głęboka faktura drewna i eleganckie górne zaokrąglenia sprawiają, że linia ta jest wyjątkowa i najbardziej popularna ze wszystkich.

konstrukcja skrzydła

Konstrukcja skrzydła Classic

galeria drzwi

Galeria drzwi wewnętrznych Classic

Kliknij aby zobaczyć

Linia Modern

Linia o prostej stylistyce i geometrycznych kształtach, pasująca do wnętrz nowoczesnych. Duży wybór wzorów i wykończeń pozwala na dobranie drzwi nawet do najbardziej indywidualnych, wymagających wnętrz.

konstrukcja skrzydła

Konstrukcja skrzydła Modern

galeria drzwi

Galeria drzwi wewnętrznych Modern

Kliknij aby zobaczyć

Linia Soft

Linia łącząca cechy linii Classic i Modern, klasyczne, eleganckie, ale z odrobiną nowoczesności. Drzwi z tej serii pasują zarówno do wnętrz klasycznych, jak i nowoczesnych

konstrukcja skrzydła

Konstrukcja skrzydła Soft

galeria drzwi

Galeria drzwi wewnętrznych Soft

Kliknij aby zobaczyć

Linia Retro

Jest rozwinięciem linii Classic, a wzorowana jest na drzwiach z dawnych rezydencji dworkowych. Charakteryzuje się tradycyjnymi wykończeniami, nawiązującymi do wnętrz zamków czy pałacyków. Drzwi z tej serii są eleganckie i nadają wnętrzom wyjątkowy, ciepły klimat.

konstrukcja skrzydła

Konstrukcja skrzydła Retro

galeria drzwi

Galeria drzwi wewnętrznych Retro

Kliknij aby zobaczyć

Systemy przesuwne

Drzwi przesuwne wykonane są w systemie naściennym typu „LAGUNA”. System ten pasuje do większości modeli drzwi wewnętrznych. Drzwi takie doskonale nadają się do pomieszczeń, w których zamontowanie drzwi uchylnych jest niewygodne ze względu na małą powierzchnię pomieszczeń lub też koncepcja wnętrza wymaga zastosowania drzwi przesuwnych. Do wyboru są cztery rodzaje systemów naściennych:

 • szyna z maskownicą
 • szyna z maskownicą, odbojem i uszczelką
 • szyna z maskownicą, ościeżnicą i tunelem
 • szyna z maskownicą, ościeżnicą, tunelem i odbojem wraz z uszczelką
Systemy przesuwne

Kliknij aby powiększyć

Drzwi klatkowe

Drzwi klatkowe to drzwi o grubości skrzydła 55 mm i ościeżnicy stałej 90x50 mm. Są to drzwi ramowo-płycinowe. Ościeżnica i ramiak wykonane są z drewna klejonego warstwowo i oklejane naturalnym obłogiem z drewna. Wyposażone standardowo w drewniany próg z uszczelką, zawiasy regulowane w trzech płaszczyznach, dwa zamki, uszczelkę w ościeżnicy i skrzydle oraz wręg przeciwwyważeniowy. Dodatkowo mogą być wyposażone we wkładki w systemie jednego klucza, wizjer, zamek listwowy hakowy i próg aluminiowy. Możliwe jest również zamówienie ościeżnicy regulowanej i progu o różnej grubości. Dostępne w szerokiej gamie kolorów.

drzwi klatkowe

Galeria drzwi Klatkowych

drzwi Klatkowe Płytowe

Galeria drzwi Klatkowych Płytowych

Kliknij aby powiększyć

Akcesoria i wyposażenie

klamki

Galeria Klamek

ościeżnice

Galeria Ościeżnic

wentylacja, szyby, tuleje i zawiasy

Galeria Wentylacji, Szyb, Tuleii, Zawiasów

Kliknij aby powiększyć

Drzwi drewniane ZBYDREW

Drzwi Zbydrew wykonane są z wysokiej jakości drewna sosnowego, klejonego warstwowo. Warstwa zewnętrzna drzwi może być wykonana z drewna sosnowego, dębowego, jesionowego lub bukowego, w zależności od życzenia klienta. Drewno, z którego wykonane są drzwi, jest zawsze starannie selekcjonowane, co w połączeniu z odpowiednio dobranymi impregnatami i bejcami gwarantuje długą żywotność drzwi oraz odporność na wilgoć, wypaczenia i uszkodzenia. Dostępny jest szeroki wybór modeli - zarówno drzwi pełne, jak również z przeszkleniami czy witrażami, a na życzenie również drzwi w nietypowych rozmiarach i wzorach, zgodnie z oczekiwaniami klienta. W ofercie są również drzwi dwuskrzydłowe, w wersji przesuwnej lub wahadłowej, drzwi skośne, idealne do pomieszczeń pod schodami lub na poddaszu. Wszystkie drzwi Zbydrew spełniają najwyższe wymogi termoizolacyjne oraz akustyczne, dzięki czemu zapewniają wysoki komfort użytkowania.

Konstrukcja i przekrój drzwi

Konstrukcja i przekrój drzwi

Wyposażenie i dodatki

Wyposażenie i dodatki

Kliknij aby zobaczyć

Kolekcja Modern

Galeria drzwi Wewnętrznych Modern

Duży wybór modeli w nowoczesnych, niespotykanych wzorach, z przeszkleniami i wypełnieniami o różnych kształtach geometrycznych. Doskonale pasują zarówno do wnętrz klasycznych, jak i nowoczesnych.

Kolekcja Classic

Galeria drzwi Wewnętrznych Classic

Eleganckie i klasyczne drzwi wewnętrzne dostępne w szerokiej gamie wzorów i kształtów.

Kolekcja Standard

Galeria drzwi Wewnętrznych Standard

Lekkie drzwi, o prostych kształtach i przeszkleniach. Pasują do większości wnętrz.

Kolekcja Nova

Galeria drzwi Wewnętrznych Nova

Linia charakteryzująca się prostotą kształtów, nowoczesna i elegancka, najlepiej pasuje do wnętrz nowoczesnych.

Kolekcja Elegant

Galeria drzwi Wewnętrznych Elegant

Seria pięknych i dostojnych drzwi, o tradycyjnych, eleganckich formach.

Klamiki i szyby

klamki

Wzornik klamek

szyby

Wzornik szyb

Kliknij aby powiększyć

Drzwi nietypowe

Drzwi bezprzylgowe

Drzwi bezprzylgowe występują w wersjach z widocznymi lub całkowicie ukrytymi zawiasami, o kącie otwarcia 180o z możliwością regulacji w trzech płaszczyznach. Drzwi charakteryzują się tym, że płaszczyzna skrzydła drzwiowego i ościeżnicy jest jednolicie zlicowana. Jest to rozwiązanie najnowocześniejsze w przypadku stolarki drzwiowej wewnętrznej.

W drzwiach bezprzylgowych z chowanymi zawiasami stosowane są zawiasy wpuszczane KUBICA, całkowicie chowane, z regulacją 3D. Umożliwiją one otwarcie drzwi na około 180 stopni.

Drzwi skośne

Drzwi idealne do pomieszczeń pod schodami lub na poddaszach, ze skośnym sufitem. Umożliwiają zagospodarowanie każdej przestrzeni, nawet mimo pochylonego sufitu i nietypowych wymiarów otworów drzwiowych. Drzwi skośne mogą być wykonane w dowolnych wymiarach, wzorach i kolorach, zgodnie z wymaganiami klienta.

Drzwi przesuwne

Świetnie nadają się do pomieszczeń, w których jest zbyt mało miejsca na drzwi otwierane tradycyjnie, idealnie pasują również do dużych pomieszczeń. Są bardzo funkcjonalne, wygodne i bezpieczne w użytkowaniu - nie musimy odsuwać się, aby je otworzyć, nie ma też możliwości, by się same zatrzasnęły. Drzwi przesuwne mogą być montowane jako systemy naścienne lub chowane w ścianę.

Drzwi drewniane firmy LIMA

Drzwi wewnętrzne produkowane przez firmę LIMA spełniają najwyższe wymagania jakościowe. Dostępne różne rodzaje bezpiecznego szkła i interesujące typy klamek dodatkowo zwiększają możliwości dostosowania oferowanych drzwi do każdego wnętrza. Drzwi powstają z naturalnego drewna, które zostaje poddane starannej obróbce i sklejeniu metodą warstwową. Drzwi są następnie oklejane wysokiej jakości okleiną o drewnopodobnym dekorze w kolorach naturalnych lub egzotycznych. Dostępne są także drzwi pomalowane na biało.

Galerie zdjęć

Zapoznaj się z galerią drewnianych drzwi firmy LIMA. Poznaj wyjątkowe dekory i dowiedz się, jakie są walory każdego z prezentowanych modeli.

Drzwi Białe

Białe

Drzwi z okleiną naturalną

Okleina naturalna

Drzwi z okleiną egzotyczną

Okleina egzotyczna

Kliknij na daną grupę aby ją wyświetlić

Nasi partnerzy

Przewiń w lewoPrzewiń w prawo

Czy wiesz, że...

Okna i drzwi przyczyniają się w znacznym stopniu do wyglądu domu, dlatego warto, aby współgrały z wybraną stylistyką elewacji i aranżacją wnętrza, jednak w wyborze trzeba kierować się także i innymi zasadami. Zarówno okna jak i drzwi powinny spełniać bardzo wysokie wymagania techniczne i użytkowe. Muszą umożliwiać energooszczędność, być dźwiękochłonne, niezawodne i bezpieczne. Dokładnie takie produkty znajdziecie Państwo w naszym Salonie.

Zadzwoń: 22 828 23 66 lub 600 424 740 - czynne od 11.00 do 18.00

Zobacz jak dojechać do salonu

STOL-KAM sprzedaż okien, drzwi i parapetów

Bielańska 4

00-085 Warszawa

tel/fax. 22 828 23 66

kom. 600 424 740

Do góry