Profesjonalny serwis oKien i drzwi Salon sprzedaży okien i drzwi Sklep internetowy
Adres salonu STOL-KAM salon sprzedaży Bielańska 4, 00-085 Warszawa tel/fax. 22 828 23 66, kom. 600 424 740

SALON SPRZEDAŻY

OKNA DRZWI PARAPETY

Wybierz do swojego domu to, co podkreśli jego estetykę i pomoże w osiągnięciu niebywałej funkcjonalności. Przekonaj się, że dla Twojej satysfakcji świetna jakość została połączona z doskonałą ceną.

Podane ceny są cenami netto, nie zawierają podatku VAT (8% przy montażu, 23% przy sprzedaży)

Pomiar i wycena GRATIS!
Pomiar i wycena GRATIS!

Sprzedaż drzwi

Rodzje drzwi w sprzedaży

W ofercie Salonu można znaleźć bogaty wybór drzwi wewnętrznych:

  • drzwi drewnianie Zbydrew - zobacz
  • drzwi drewnianie Lima - zobacz

oraz zewnętrznych:

  • drzwi zewnętrzne Zbydrew - zobacz
  • drzwi zewnętrzne Witraż - zobacz

Przedsiębiorstwa te stosują zaawansowaną technologię i używają całej swojej wiedzy w celu stworzenia produktu doskonałego – precyzyjnego pod względem konstrukcji stolarskiej i niezwykle estetycznego.

Drzwi wewnętrzne

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą drzwi wewnętrznych. Zajmujemy się dystrybucją produktów znanych i cenionych firm, takich jak Lima, Zbydrew. Wszyscy producenci dbają o najwyższą jakość dostarczanych nam produktów. Z kolei my dbamy o to, by każdy produkt trafiający w ręce naszych Klientów był trwały i solidny, a przy okazji wyróżniający się pod względem wzornictwa.

Firma Zbydrew zajmuje się produkcją wewnętrznych drzwi drewnianych. Drzwi Zbydrew cechuje wysoka odporność na różnego typu uszkodzenia i wypaczenia. Oferowane przez nas drzwi marki Zbydrew chętnie wybierane są przez Klientów ze względu na jakość i estetykę wykonania. Drzwi Zbydrew produkowane są w szerokiej gamie wzorów i kolorów, co umożliwia naszym Klientom dokonanie optymalnego dla siebie wyboru.

Firma Lima wykorzystuje do produkcji swoich drzwi wewnętrznych wyselekcjonowane drewno olchowe, sosnowe, jesionowe i dębowe. Odpowiednio obrabiane, przycinane i bejcowane jest gwarancją trwałości ich produktów. Naszym Klientom proponujemy drzwi marki Lima, gdyż jesteśmy przekonani o wysokiej jakości produktów tej firmy. Wykorzystane przy ich produkcji okleiny naturalne i egzotyczne sprawiają, że drzwi te są niepowtarzalne i przypadną do gustu nawet najbardziej wymagającym Klientom. Oferujemy drzwi marki Lima w wielu modelach, wzorach i kolorach. Każdy z nich to prawdziwe małe dzieło sztuki, które będzie doskonale harmonizowało z każdym wnętrzem.

Drzwi zewnętrzne

Drzwi zewnętrzne to niewątpliwie wizytówka każdego domu i mieszkania. Muszą być nie tylko trwałe, odporne na warunki atmosferyczne i eleganckie. Muszą także spełniać szereg wymagań w zakresie termoizolacji, akustyki, a także bezpieczeństwa antywłamaniowego. W ofercie naszej firmy znajdą Państwo drzwi, które sami uważamy za najlepsze na rynku. Są to drewniane drzwi zewnętrzne marki Zbydrew i Witraż. Oferując naszym Klientom produkty najlepszych na rynku producentów drzwi zewnętrznych mamy pewność, że spełnią one nawet najwyższe oczekiwania.

Firma Zbydrew to z pewnością jeden z liderów w swojej branży. Oferowane przez nas drzwi marki Zbydrew wykonywane są z drewna sosnowego. Odpowiednio impregnowane i bejcowane zyskują na trwałości i jakości. Wysokie parametry techniczne tych drzwi potwierdza Certyfikat Europejski. Różnorodność modeli oraz możliwość wybarwienia drzwi zewnętrznych na dowolny kolor to tylko niektóre atuty drzwi Zbydrew. Estetyczne, eleganckie, z doświetlami bocznymi i górnymi - z pewnością warto w nie zainwestować.

Firma Witraż ma wieloletnie doświadczenie w swojej branży. Nowoczesne, spełniające europejskie standardy fabryki tej firmy, to gwarancja sukcesu. Używane przez firmę materiały spełniają najwyższe normy. Proponowane przez nas drzwi marki Witraż są eleganckie i estetyczne, a jakość ich wykonania bardzo wysoka. Zastosowane rozwiązania gwarantują wysokie antywłamaniowe bezpieczeństwo drzwi. Drzwi marki Witraż oferujemy w trzech grupach modeli: Classic, Moderne i Artistic. Każda z tych grup wyróżnia się niebanalnymi modelami drzwi, które dodatkowo wyposażyć można w atrakcyjne akcesoria dodatkowe (przeszklenia, kołatki, kute kraty).

Nasi partnerzy

Przewiń w lewoPrzewiń w prawo

Projekt UE

Aby umożliwić Państwu usługi na najwyższym poziomie, ciągle szkolimy naszych pracowników oraz zaopatrujemy się w specjalistyczne maszyny do stolarki okiennej.

Certyfikat współfinansowania środków z unii europejskiej

Czy wiesz, że...

Okna i drzwi przyczyniają się w znacznym stopniu do wyglądu domu, dlatego warto, aby współgrały z wybraną stylistyką elewacji i aranżacją wnętrza, jednak w wyborze trzeba kierować się także i innymi zasadami. Zarówno okna jak i drzwi powinny spełniać bardzo wysokie wymagania techniczne i użytkowe. Muszą umożliwiać energooszczędność, być dźwiękochłonne, niezawodne i bezpieczne. Dokładnie takie produkty znajdziecie Państwo w naszym Salonie.

Zadzwoń: 22 828 23 66 lub 600 424 740 - czynne od 11.00 do 18.00

Zobacz jak dojechać do salonu

STOL-KAM sprzedaż okien, drzwi i parapetów

Bielańska 4

00-085 Warszawa

tel/fax. 22 828 23 66

kom. 600 424 740

Do góry