Profesjonalny serwis oKien i drzwi Salon sprzedaży okien i drzwi Sklep internetowy
Adres salonu STOL-KAM salon sprzedaży Bielańska 4, 00-085 Warszawa tel/fax. 22 828 23 66, kom. 600 424 740

SALON SPRZEDAŻY

OKNA DRZWI PARAPETY

Wybierz do swojego domu to, co podkreśli jego estetykę i pomoże w osiągnięciu niebywałej funkcjonalności. Przekonaj się, że dla Twojej satysfakcji świetna jakość została połączona z doskonałą ceną.

Podane ceny są cenami netto, nie zawierają podatku VAT (8% przy montażu, 23% przy sprzedaży)

Pomiar i wycena GRATIS!
Pomiar i wycena GRATIS!

Sprzedaż drzwi zewnętrznych

Drzwi stalowe Anbo

Zewnętrzne drzwi stalowe ANBO wykonane są z blachy ocynkowanej laminowanej folią PCV, wypełnione polistyrenem spienionym lub pianą poliuretanową (wersja LUX). Oferowane są w wersji gładkiej, płytko tłoczone i głęboko tłoczone, dostępne w różnych wzorach i kolorach. Do wyboru są drzwi o szerokości 80, 90 i 100 cm.

Do wyboru mamy skrzydła:

 • 55 – drzwi o grubości 55 mm wypełnione polistyrenem spienionym
 • 55 LUX – drzwi o grubości 55 mm wypełnione pianką poliuretanową
 • 72 – drzwi o grubości 72 mm wypełnione polistyrenem spienionym
 • 72 LUX – drzwi o grubości 72 mm wypełnione pianką poliuretanową

Drzwi w standardzie wyposażone są w:

 • zamek główny trzyryglowy z wkładką i dodatkowy górny trzyryglowy z wkładko-gałką w systemie jednego klucza
 • klamkę i szyld górny SPACE
 • zaczep regulowany
 • trzy bolce antywyważeniowe
 • trzy zawiasy regulowane
 • ościeżnicę zmontowaną laminowaną w kolorze skrzydła, z uszczelką
 • próg ze stali nierdzewnej z uszczelką zintegrowany z ościeżnicą

Do drzwi proponujemy szeroki wybór dodatkowych elementów, między innymi wkładki, szyldy i klamki w różnych kolorach, wizjery, samozamykacze, naświetla górne czy elektrozaczepy. Do wyboru są drzwi gładkie, z przeszkleniami (pakiet szybowy bezpieczny - szyba mleczna, piaskowana, wypukła, lustro weneckie, witraże na szybach), a także z ramką INOX. Do każdego modelu istnieje możliwość zamówienia szyby antywłamaniowej P4 (VSG 44,4). W ofercie są również drzwi dwuskrzydłowe o grubości 55 mm w kilku wzorach i mogą one zostać wykonane w dowolnym wymiarze z szerokości.

wyposażenie

wyposażenie kompletnych drzwi w standardzie

Kliknij aby powiększyć

galeria drzwi stalowych

Galeria drzwi stalowych

Kliknij aby przejść na galerię

wzory drzwi stalowych Temida

Galeria drzwi stalowych

Kliknij aby przejść na galerię

Drzwi drewniane Barański

Drzwi wykonane są z klejonego warstwowo i naprzemiennie drewna sosnowego, a obłogowane naturalnym, grubym obłogiem dębowym. Rama wypełniona jest termoizolacyjnym panelem dębowym - jest to płyta dwuwarstwowa z dwustronnymi naklejanymi aplikacjami z wodoodpornej sklejki dębowej i panelem szybowym. Dostępne są drzwi w systemie przylgowym o grubościach skrzydła 68 i 78 mm. Drzwi wyposażone są w dwie uszczelki oraz pionowy ramiak wzmocniony stalowym profilem. Ościeżnica wykonana jest również z drewna klejonego warstwowo, a próg ościeżnicy jest aluminiowy i wyposażony we wkładkę termiczną (tzw. ciepły próg). Drzwi i ościeżnice są najpierw impregnowane, a następnie trzykrotnie malowane metodą hydrodynamiczną farbami transparentnymi w kilku kolorach do wyboru. Specjalnie dobrany system lakierów zabezpiecza drzwi przed działaniem niekorzystnych czynników atmosferycznych i zapewnia piękny, estetyczny wygląd na wiele lat. Przeszklenia w drzwiach mogą być różnorodne - do wyboru są witraże, szyby piaskowane, wypukłe lub lustra płaskie weneckie. Do wyboru są drzwi w wielu wzorach, co pozwoli z łatwością dopasować drzwi zarówno do upodobań klienta, jak i wyglądu budynku.

Linia classic plus

Linia drzwi klasycznych i eleganckich, z delikatnymi sfrezowaniami na aplikacji. Modele podobne do linii Classic, ale różniące się sposobem szklenia, które w przypadku linii Classic Plus odbywa się w płycinie.

linia classic plus

Linia classic plus

galeria drzwi

Galeria drzwi zewnętrznych Classic Plus

Kliknij aby zobaczyć

Linia classic

Linia idealna do klasycznych, eleganckich domów. Wzornictwo tradycyjne, bez przesadnych zdobień. Charakteryzuje się eleganckimi i głębokimi sfrezowaniami w płycinie. Wszystkie modele linii Classic wyróżnia sposób szklenia w ozdobnych sfrezowaniach ram drzwi.

linia classic plus

Linia classic

galeria drzwi

Galeria drzwi zewnętrznych Classic

Kliknij aby zobaczyć

Linia modern inox

Seria drzwi klasycznych, wzorowanych na dawnych rezydencjach dworkowych. W tej linii ramiaki i szklenia wykończone są ozdobnymi listwami, co nadaje drzwiom dostojeństwa i elegancji.

linia modern inox

Linia modern inox

galeria drzwi

Galeria drzwi zewnętrznych Modern Inox

Kliknij aby zobaczyć

Linia retro

Seria drzwi klasycznych, wzorowanych na dawnych rezydencjach dworkowych. W tej linii ramiaki i szklenia wykończone są ozdobnymi listwami, co nadaje drzwiom dostojeństwa i elegancji.

linia retro

Linia retro

galeria drzwi

Galeria drzwi zewnętrznych Retro

Kliknij aby zobaczyć

Linie płytowe

Drzwi płytowe wykonane są z drewna sosnowego klejonego warstwowo, a wypełnienie ramy stanowi termoizolacyjny panel o grubości 60 mm obłożony dwiema wodoodpornymi sklejkami dębowymi. Skrzydło drzwiowe ma grubość 78 mm. Drzwi płytowe idealnie pasują do nowoczesnych elewacji. Linię tę charakteryzuje gładka powierzchnia z delikatnymi frezowaniami. Do wyboru są jeszcze drzwi linii płytowej Inox, charakteryzującej się aplikacjami z blachy inox. W standardzie inox dwustronny.

linia płytowe

Linia pytowe

galeria płytowe

Galeria drzwi zewnętrznych Płytowych

linia płytowe inox

Linia pytowe inox

galeria płytowe inox

Galeria drzwi zewnętrznych Płytowych Inox

Kliknij aby zobaczyć

Akcesoria i wyposażenie

przykłady szklenia

Przykłady szklenia

klamki i uchwyty

Klamki i uchwyty

dodatki i akcesoria

Dodatki i akcesoria

dodatki i akcesoria

Dodatki i akcesoria

Kliknij aby powiększyć

Drzwi drewniane ZBYDREW

Drzwi wykonane są z drewna sosnowego, klejonego warstwowo, a uzupełnione elementami z wodoodpornej sklejki brzozowej. W każdych drzwiach w ramiaku od strony zamka umieszczony został stalowy profil o grubości 4 mm, który zapobiega wypaczaniu się skrzydła. Standardowa grubość drzwi to 62 mm, istnieje również możliwość zamówienia drzwi o grubości 70 mm. Drzwi ocieplane są styropianem oraz kilkukrotnie impregnowane i malowane wysokiej jakości wodnymi farbami firmy SIGMA. Drzwi są szczelne i ciepłe - ich współczynnik przenikania ciepła to U=1,1W/m2K

Konstrukcja i przekrój drzwi

Konstrukcja i przekrój drzwi

Wyposażenie i dodatki

Wyposażenie i dodatki

Kliknij aby zobaczyć

Kolekcja Classic

Galeria drzwi zewnętrznych Classic

Klasyczne drzwi, masywne i eleganckie. Tworzą niepowtarzalny klimat, zapewniają ciepło i bezpieczeństwo.

Kolekcja Modern

Galeria drzwi zewnętrznych Modern

Szeroka gama wzorów, z szybami i wypełnieniami o różnorodnych kształtach geometrycznych. Idealna zarówno do domów klasycznych, jak i nowoczesnych.

Kolekcja Standard

Galeria drzwi zewnętrznych Standard

Uniwersalne wzornictwo, drzwi lekkie, proste formy i nieskomplikowane przeszklenia. Pasują do każdego domu.

Kolekcja Nova

Galeria drzwi zewnętrznych Nova

Proste formy drzwi i przeszkleń, idealne do domów i klasycznych, i nowoczesnych.

Kolekcja Color

Galeria drzwi zewnętrznych Color

Seria o nietypowej kolorystyce, doskonała dla klientów ceniących nowoczesny, odważny styl. Z pewnością zapewni każdemu domowi niepowtarzalność.

Kolekcja Inox-Elegant

Galeria drzwi zewnętrznych Inox-Elegant

Drzwi wzbogacone elementami ze stali nierdzewnej. Ramka ze stali szlachetnej może okalać szybę drzwi lub być wykorzystana jako element dekoracyjny skrzydła. Zastosowanie ramki nadaje drzwiom wyjątkowo nowoczesny wygląd.

Kolekcja Inox-Standard

Galeria drzwi zewnętrznych Inox-Standard

Drzwi o prostych formach, z elementami zdobień w postaci ramek ze stali szlachetnej wokół przeszkleń. Nadają domom niepowtarzalny, nowoczesny i elegancki charakter.

Klamiki, podchwyty i szyby

klamki

Wzornik klamek

szyby

Wzornik szyb

Kliknij aby powiększyć

Dostawki boczne i naświetlenia górne

Wszystkie kolekcje mogą zostać wzbogacone w dostawki doświetlające boczne i naświetla górne. Ich zastosowanie daje ogromne możliwości aranżacji i pozwala na wykonanie drzwi oryginalnych i idealnie pasujących do budynku. Powierzchnia doświetli może być przeszklona w całości lub częściowo, mogą też być to różnego rodzaju kolorowe witraże. Doświetla boczne mogą być wykonane z jednej lub z dwóch stron. Ich dużą zaletą jest to, że optycznie powiększają wnętrze przedsionka. Doświetla boczne są zazwyczaj nieruchome, istnieje jednak możliwość wyposażenia ich w zawiasy, dzięki którym będzie można otworzyć je w razie potrzeby, na przykład w przypadku konieczności wniesienia do domu dużych przedmiotów.

Doświetla górne najlepiej sprawdzą się w domach, w których strefa wejściowa jest wyraźnie oddzielona od pozostałych części elewacji, na przykład umieszczona w ganku lub schowana za filarami. Naświetla górne mogą mieć kształt prostokąta lub łuku, mogą być umieszczone zarówno tylko nad drzwiami, jak i nad drzwiami wraz z doświetlami bocznymi.

Drzwi drewniane firmy WITRAŻ

Zróżnicowana kolekcja drzwi zewnętrznych firmy Witraż pozwala na dobranie takich drzwi, które będą idealnie komponować się z architekturą domu. Klasyczne piękno z pewnością zachwyci osoby spodziewające się po drzwiach niebanalnego wyglądu. Drzwi firmy Witraż są także znane ze swojej doskonałej funkcjonalności. Są to drzwi stworzone z zastosowaniem poddanego restrykcyjnej obróbce surowca naturalnego – drewna sosnowego, dębowego i meranti. Dzięki właściwościom antywłamaniowym drzwi zapewnią domowi bezpieczeństwo. W ofercie dostępne jest także dodatkowe wyposażenie umożliwiające pełną personalizację produktu.

Galerie zdjęć

Zachęcamy do zapoznania się z trzema wyjątkowymi liniami wysokiej jakości drzwi zewnętrznych firmy Witraż. Każda z nich charakteryzuje się wyjątkową estetyką.

Grupa CLASSIC
Grupa MODERNE
Grupa ARTISTIC

Kliknij na daną grupę aby ją wyświetlić

Wyposażenie

W wyposażeniu standardowym znajdują się tak przydatne elementy jak zasuwnica wielopunktowa z hakiem, czopowe zawiasy wraz z osłonkami, blokada antywyważeniowa, próg aluminiowy, uszczelka, okapowa listwa drewniana.

Za dodatkową opłatą drzwi mogą zostać wyposażone w dodatkowy zamek, wizjer, kołatkę, zawiasy 3D, specjalne szyby (np. witraż, lustro weneckie, szyby refleksyjne lub piaskowane), opaski wykończeniowe, szprosy naklejane, boczne dostawki i górne oświetlenie.

Akcesoria

Kołatki

Kołatki do drzwi drewnianych

Zawiasy antywłamaniowe

Stosowane w drzwiach zawiasy posiadają możliwość regulacji w trzech płaszczyznach. Mają one znakomite właściwości antywłamaniowe.

Zawiasy do drzwi drewnianych

Klamki

W standardzie dostępne są cztery kolory klamek. Istnieje możliwość zamontowania zamknięcia na kluczyk lub przycisk.

Klamki do drzwi drewnianych

Witraże

Witraż to element wyjątkowo dekoracyjny. W drzwiach firmy Witraż stosowana jest technika Tiffany’ego, dzięki czemu możliwe jest tworzenie bardzo precyzyjnych, wieloczęściowych obrazów.

Witraże do drzwi drewnianych

Kraty

Kraty stosowane w drzwiach pełnią oczywiście funkcje ochronne, jednak posiadają także wysokie walory estetyczne. Dzięki ich zastosowaniu drzwi nabierają indywidualnego charakteru. Jeśli wśród licznych wzorów nie znajdą Państwo takiego, który spełni oczekiwania, istnieje możliwość zrealizowania indywidualnego projektu.

Kraty do drzwi drewnianych

Nasi partnerzy

Przewiń w lewoPrzewiń w prawo

Projekt UE

Aby umożliwić Państwu usługi na najwyższym poziomie, ciągle szkolimy naszych pracowników oraz zaopatrujemy się w specjalistyczne maszyny do stolarki okiennej.

Certyfikat współfinansowania środków z unii europejskiej

Czy wiesz, że...

Okna i drzwi przyczyniają się w znacznym stopniu do wyglądu domu, dlatego warto, aby współgrały z wybraną stylistyką elewacji i aranżacją wnętrza, jednak w wyborze trzeba kierować się także i innymi zasadami. Zarówno okna jak i drzwi powinny spełniać bardzo wysokie wymagania techniczne i użytkowe. Muszą umożliwiać energooszczędność, być dźwiękochłonne, niezawodne i bezpieczne. Dokładnie takie produkty znajdziecie Państwo w naszym Salonie.

Zadzwoń: 22 828 23 66 lub 600 424 740 - czynne od 11.00 do 18.00

Zobacz jak dojechać do salonu

STOL-KAM sprzedaż okien, drzwi i parapetów

Bielańska 4

00-085 Warszawa

tel/fax. 22 828 23 66

kom. 600 424 740

Do góry