Profesjonalny serwis oKien i drzwi Salon sprzedaży okien i drzwi Sklep internetowy
Adres salonu STOL-KAM salon sprzedaży Bielańska 4, 00-085 Warszawa tel/fax. 22 828 23 66, kom. 600 424 740

SALON SPRZEDAŻY

OKNA DRZWI PARAPETY

Wybierz do swojego domu to, co podkreśli jego estetykę i pomoże w osiągnięciu niebywałej funkcjonalności. Przekonaj się, że dla Twojej satysfakcji świetna jakość została połączona z doskonałą ceną.

Podane ceny są cenami netto, nie zawierają podatku VAT (8% przy montażu, 23% przy sprzedaży)

Pomiar i wycena GRATIS!
Pomiar i wycena GRATIS!

Sprzedaż parapetów zewnętrznych

W naszej ofercie znajduje się szeroka gama parapetów zewnętrznych idealnie komponujących się z elewacją domu i posiadających wysokie walory użytkowe.

Galeria zdjęć

Parapety stalowe malowane

RAL 7024

RAL 7024

RAL 8017

RAL 8017

RAL 9006

RAL 9006

Kliknij na zdjęcie aby je powiekszyć

Parapety stalowe okleinowane

soft line orzech

soft line orzech

soft line wenge

soft line wenge

soft line winchester

soft line winchester

soft line złoty dąb

soft line złoty dąb

Kliknij na zdjęcie aby je powiekszyć

Parapety aluminiowe malowane

aluminium płytka ciemny brąz

płytka ciemny brąz

Kliknij na zdjęcie aby je powiekszyć

Parapety zewnętrzne firmy Pietrucha

Parapety aluminiowe - tłoczone

Ten typ parapetów charakteryzuje się bardzo dużą odpornością na działanie szkodliwych czynników atmosferycznych. Parapety te nie ulegają uszkodzeniu także w kontakcie z chemikaliami i środkami czystości. Są odpowiednie do montowania z różnymi rodzajami okien. Doskonale odprowadzają wodę i ochraniają ścianę budynku przed zalaniem.

Parapety aluminiowe - zimno gięte

Parapety są odporne na działanie szkodliwych warunków atmosferycznych, w tym mrozu, wysokich temperatur i promieniowania słonecznego. Doskonale pełnią funkcję ochronną zapobiegając ściekaniu wody po ścianie. Można je montować z oknami drewnianymi, PVC i aluminiowymi.

Parapety stalowe

Do wykonania parapetów została użyta wysokiej jakości blacha stalowa o grubości 0,7 mm z ocynkiem. Na powierzchni znajduje się lakier pełniący funkcję dekoracyjną i ochronną (dzięki temu parapet nie wymaga dodatkowej konserwacji). Parapety stalowe są odporne na różnego rodzaju chemikalia. Są odpowiednie do montowania ze wszystkimi dostępnymi na rynku rodzajami okien.

Parapety stalowe okleinowane

Parapety zostały wykonane z 0,6 mm blachy stalowej. Pokryto je dwuwarstwową okleiną PVC o drewnopodobnym dekorze oraz warstwą akrylu z filtrem UV. Dzięki temu parapet jest odporny na działanie czynników zewnętrznych, nie blaknie i nie rysuje się. Parapety stalowe oklejane można montować z każdym rodzajem okien dostępnych na rynku.

Profil parapetów

Parapety komorowe z PVC

Nasi partnerzy

Przewiń w lewoPrzewiń w prawo

Projekt UE

Aby umożliwić Państwu usługi na najwyższym poziomie, ciągle szkolimy naszych pracowników oraz zaopatrujemy się w specjalistyczne maszyny do stolarki okiennej.

Certyfikat współfinansowania środków z unii europejskiej

Czy wiesz, że...

Okna i drzwi przyczyniają się w znacznym stopniu do wyglądu domu, dlatego warto, aby współgrały z wybraną stylistyką elewacji i aranżacją wnętrza, jednak w wyborze trzeba kierować się także i innymi zasadami. Zarówno okna jak i drzwi powinny spełniać bardzo wysokie wymagania techniczne i użytkowe. Muszą umożliwiać energooszczędność, być dźwiękochłonne, niezawodne i bezpieczne. Dokładnie takie produkty znajdziecie Państwo w naszym Salonie.

Zadzwoń: 22 828 23 66 lub 600 424 740 - czynne od 11.00 do 18.00

Zobacz jak dojechać do salonu

STOL-KAM sprzedaż okien, drzwi i parapetów

Bielańska 4

00-085 Warszawa

tel/fax. 22 828 23 66

kom. 600 424 740

Do góry