Profesjonalny serwis oKien i drzwi Salon sprzedaży okien i drzwi Sklep internetowy
Adres salonu STOL-KAM salon sprzedaży Bielańska 4, 00-085 Warszawa tel/fax. 22 828 23 66, kom. 600 424 740

SALON SPRZEDAŻY

OKNA DRZWI PARAPETY

Wybierz do swojego domu to, co podkreśli jego estetykę i pomoże w osiągnięciu niebywałej funkcjonalności. Przekonaj się, że dla Twojej satysfakcji świetna jakość została połączona z doskonałą ceną.

Podane ceny są cenami netto, nie zawierają podatku VAT (8% przy montażu, 23% przy sprzedaży)

Pomiar i wycena GRATIS!
Pomiar i wycena GRATIS!

Sprzedaż okien drewnianych

Okna drewniane WITRAŻ

Oferujemy Państwu okna drewniane Wirtaż, wykonane z doskonałej jakości materiałów, precyzyjnie wykończone, piękne i trwałe. Dzięki zastosowaniu najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych okna są bezawaryjne, mają też doskonałe właściwości termiczne i akustyczne. Producent zadbał o to, by klienci mogli wybrać okna najodpowiedniejsze dla siebie, dzięki temu możemy zaproponować Państwu okna, które doskonale pasują do budynków zarówno w stylu nowoczesnym, jak i tradycyjnym.

Okna są wykonane z najlepszego gatunkowo, klejonego warstwowo drewna sosny, dębu lub egzotycznego meranti. Na życzenie mogą zostać również wykonane z modrzewia, świerku lub innych gatunków drewna. Drewno jest poddawane precyzyjnej obróbce, a nowoczesna lakiernia umożliwia wykonanie wyjątkowo trwałych powłok lakierniczych, które suszone są naturalnie, w kontrolowanym przez komputer klimacie. Bogata gama kolorystyczna pozwala z łatwością dostosować okna do oczekiwań klienta i dopasować je do stylu budynku. Producent zadbał również o to, by okna były bezpieczne - konstrukcja umożliwiająca zastosowanie okuć o osi 13 mm znacznie zwiększa odporność okien na włamania.

Solidne profile okien drewnianych gwarantują doskonałe parametry cieplne. Do wyboru mają Państwo profile o głębokości zabudowy 68 mm, 78 mm oraz profil o głębokości 92 mm, który powstał z myślą o domach pasywnych. Okna Ecoline, Thermoline i Ecotherm to doskonały wybór dla tych, którym zależy na bezpieczeństwie i komforcie użytkowania, a także chcą idealnie dopasować okna do stylistyki budynków.

Ecoline 68

Łagodne wykończenia i elegancka zaokrąglona linia.

Ecoline 68

zobacz dostępne kolory

  • lekko zaokrąglona linia
  • profil z kantówki drewnianej klejonej trójwarstwowo
  • jednokomorowe szyby

Są to okna o lekko zaokrąglonej linii, dzięki której doskonale pasują do każdego stylu architektonicznego. Profil wykonany jest z kantówki drewnianej, klejonej trójwarstwowo, o głębokości zabudowy 68 mm. Wyposażone w szyby jednokomorowe, o grubości 24 mm, z aluminiową ramką międzyszybową. Współczynnik przenikania ciepła dla całego okna wynosi 1,3 W/m2K (przy zastosowaniu standardowej szyby Ug=1,1 W/m2K). Przy zastosowaniu cieplejszego oszklenia możemy uzyskać współczynnik nawet 0,94 W/m2K.

Thermoline 78

Odporna i dźwiękochłonna konstrukcja.

Thermoline 78

zobacz dostępne kolory

  • lepsza izolacja termiczna i akustyczna
  • odporniejsza konstrukcja - profil z kantówki drewnianej klejonej 4-warstwowo
  • potrójny pakiet szybowy

Ta linia okien wzbogacona jest w potrójny pakiet szybowy, co zapewnia lepszą izolację termiczną i doskonale chroni przed hałasem. Przestrzeń międzyszybowa wypełniona jest argonem. Głębokość zabudowy 78 mm, wyposażone w aluminiową ramkę międzyszybową. Profil wykonany z klejonej 4-warstwowo kantówki drewnianej, dzięki czemu mają konstrukcję odporniejszą o 20% w stosunku do okna standardowego, lepszą o 20% izolację termiczną i o 15% większą dźwiękoszczelność. Współczynnik przenikania ciepła dla całego okna to 0,98 W/m2K (przy zastosowaniu szyby standardowej Ug=0,7 W/m2K). Przy zastosowaniu cieplejszego oszklenia możliwy do osiągnięcia współczynnik to nawet Uw = 0,82 W/m2K.

Ecotherm 92

Z myślą o budownictwie pasywnym.

Ecotherm 92

zobacz dostępne kolory

  • doskonałe do domów pasywnych
  • zwiększona sztywność konstrukcji
  • innowacyjna uszczelka ramy, zwiększająca wodoszczelność

Okna te wyposażone są w energooszczędny profil o współczynniku przenikania ciepła 0,77 W/m2K, dzięki czemu doskonale nadają się do domów pasywnych. Ich konstrukcja ma zwiększoną sztywność, ponieważ powstają z klejonej, 4-warstwowej kantówki. Dodatkowo okno ma 3-uszczelkowy system, w tym innowacyjną uszczelkę ramy, która poprawia wodoszczelność okna. Stosując standardową szybę Ug=1,1 W/m2K, uzyskamy dla całego okna współczynnik przenikania ciepła na poziomie 1,3 W/m2K, stosując oszklenie cieplejsze, możemy uzyskać współczynnik nawet 0,87 W/m2K.

Stylistyka RETRO

Wszystkie linie okien dostępne są również w stylistyce RETRO, która wyróżnia się klasycznym wykończeniem profilu okna, dzięki czemu pozwala na doskonałe odtworzenie stolarki zabytkowej. Aby jeszcze wierniej odtworzyć stare konstrukcje, okna mogą zostać wyposażone w różnego rodzaju dodatkowe elementy, takie jak ozdobne kolumienki czy listwy.

Wyposażenie okien

Okucia

We wszystkich liniach okien stosowane są najwyższej klasy okucia Maco Multimatic, standardowo wyposażone w mikrowentylację w rozwórce, zintegrowany z okuciem zatrzask przeciwprzeciągowy, samoregulujące się obrotowe grzybki antywłamaniowe, blokadę błędnego położenia klamki oraz regulowane w trzech płaszczyznach zawiasy. Dzięki temu okna funkcjonują bezawaryjnie, są proste w obsłudze i odporne na włamania. Istnieje również możliwość doposażenia okien w dodatkowe elementy zwiększające poziom bezpieczeństwa.

Okapniki, uszczelki i klamki

Każde okno wyposażone jest w okapnik przylgowy, który zabezpiecza najbardziej obciążoną zewnętrzną stronę skrzydła okiennego i dzięki temu znacząco zwiększa trwałość powłoki lakierniczej i samego drewna. Ma również okapnik ramy z uszczelką, która zapewnia prawidłowe odprowadzenie wody opadowej.

Skrzydła są podwójnie uszczelnione, a uszczelka główna i przylgowa chronią przed hałasem i utratą ciepła. Dodatkowym atutem jest to, że uszczelka oparta jest o ramę okna, co zapobiega dostawaniu się wody do wewnątrz połączenia ramy. Uszczelki dostępne są w dwóch kolorach: białym i brązowym.

Wszystkie okna wyposażone są w wygodną klamkę Hoppe Tokyo.

Nasi partnerzy

Przewiń w lewoPrzewiń w prawo

Projekt UE

Aby umożliwić Państwu usługi na najwyższym poziomie, ciągle szkolimy naszych pracowników oraz zaopatrujemy się w specjalistyczne maszyny do stolarki okiennej.

Certyfikat współfinansowania środków z unii europejskiej

Czy wiesz, że...

Okna i drzwi przyczyniają się w znacznym stopniu do wyglądu domu, dlatego warto, aby współgrały z wybraną stylistyką elewacji i aranżacją wnętrza, jednak w wyborze trzeba kierować się także i innymi zasadami. Zarówno okna jak i drzwi powinny spełniać bardzo wysokie wymagania techniczne i użytkowe. Muszą umożliwiać energooszczędność, być dźwiękochłonne, niezawodne i bezpieczne. Dokładnie takie produkty znajdziecie Państwo w naszym Salonie.

Zadzwoń: 22 828 23 66 lub 600 424 740 - czynne od 11.00 do 18.00

Zobacz jak dojechać do salonu

STOL-KAM sprzedaż okien, drzwi i parapetów

Bielańska 4

00-085 Warszawa

tel/fax. 22 828 23 66

kom. 600 424 740

Do góry